Okná

Okná

Okná pre pohodlie Vášho domova.

Kuchyne

Kuchyne

Originálne kuchyne pre Vás

Realizácie

Realizácie

Špeciálne zákazky pre špeciálnych zákazníkov.

Nábytok

Nábytok

Nábytok podľa Vaších predstáv.

Interierové dvere

Interierové dvere

Dvere, ktoré Vám bude každý závidieť.

Vchodové dvere

Vchodové dvere

Dvere, ktoré ochránia Vás aj Váš majetok.

Záhradný nábytok

Záhradný nábytok

Od lavičky až po studňu.

Drevo dar prírody : noblesný, estetický, zdravý spoločník prírody už od najstarších čias. Škála jeho využitia je nesmierne široká ako aj pocity, ktoré dokážu v človeku vzbudiť pozornosť, záujem, ale aj strach a ľútosť. Drevo má niekoľko skvelých vlastností, ktoré ho predurčujú na výstavbu rodinných domov a na využitie v interiéri bytu. Je ti hlavne pocit tepla, pretože dokáže preberať a udržiavať teplotu okolitého prostredia. Je príjemné na dotyk, je nevodivé a dokáže viazať vlhkosť.
    Drevo sa pomerne ľahko opracúva, dajú sa z neho vyrobiť takmer všetky časti stavby:  podlahy, stropy, krovy, steny, okná, dvere, schody, nábytok a  užitkové predmety. Bývanie s drevom to nie je iba prázdne využívanie jeho hodnoty, drevo si vyžaduje časom viac našej lásky, obdivu a starostlivosti ako rôzne moderné stavebné materiály a zrejme  v tom to celé je.
Hodnotenie užívateľov:  / 0
StrašnýNajlepší 

logoFirma pôsobí na trhu od roku 1990. Zaoberá sa od prvotného spracovania guľatiny, cez sušenie reziva, až po finálny výrobok vrátane povrchových úprav podľa požiadaviek zákazníka. Našou prioritou je kvalitná výroba, dlhoročná tradícia, spokojnosť zákazníka, neustála inovácia výrobkov a sledovanie trhu a potrieb zákazníka.

Nájdete nás na FB

Bazár

Ponúkame aj rôzne veci na odpredaj. Nech sa páči pozrite si náš bazár.

V S T Ú P I Ť

Návštev

338783
Dnes
Včera
Tento týždeň
Tento mesiac
257
276
1441
6369